Italský malíř 1. poloviny 20. století
Motivy z Říma - párové obrazy, oba obrazy signovány (signatura neidentifikována), olej/plátno fixované na kartonu, 24,5 x 19,5 cm, lehce poškozená malba a rámy (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |